Marie Kantorová

Narodila jsem se v Praze, ale k Roztokám mám silný vztah od doby dospívání, kdy jsem dojížděla na místní faru na setkání mládeže s páterem Aloisem Kánským.

Celý život pracuji v oblasti obchodu a marketingu ve středně velkých společnostech.

Od roku 2018 se dobrovolnicky intenzivně věnuji politickým kontaktním kampaním (Praha Sobě, Milion chvilek pro demokracii), během kterých na ulici mluvím s lidmi po celé republice o nutnosti volit takové politiky, kteří ctí principy demokracie a jsou společensky a ekonomicky zodpovědní.

V Roztokách jsem spoluzaložila humanitární sklad coby součást iniciativy „Roztoky pomáhají“ a zapojila se do pomoci lidem prchajícím před válkou na Ukrajině.

Pokud ve volbách uspěji, chtěla bych se zaměřit na bezpečnost ve městě. Jakožto matka tří synů ve věku 9, 15 a 19 let vnímám mnoho oblastí, ve kterých je potřeba přidat a současně nabídnout mladým více možností.

Za neméně důležité považuji, aby se neprodával obecní majetek, kterého je již teď žalostně málo. Nejvyšší prioritou pro mě tedy je další majetek obci získat, aby vydělával pro obecní pokladnu.

Jsem z hudební rodiny a moje rodinná minulost je propojena s Českou filharmonií a Filharmonickým sborem. Hudba je mojí životní vášní.

Nejčastější dotaz, který dostávám, je: Jste příbuzná s Ladislavem Kantorem?
Nejsem. Je to prosté. Vzala jsem si za manžela Kantora ze Špindlerova Mlýna, který je synem kantora… Kantora.

Kontakt

roztokysobe@gmail.com

Zuzana Šrůmová, 777852195
Tereza Kněžourková, 608101802
Tomáš Zděblo, 608106643

Jednou za čas posíláme zprávy. Ale ne moc, nebojte.
Kdykoliv se můžete odhlásit, viz naše pravidla GDPR.